Витяжний вентилятор Домовент 125 С1В з шнурковим вимикачем

627 ₴
- В наявності
- Код: Д002
+380 (97) 422-29-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна конструкція вентилятора підходить як для стінового, так і для стельового монтажу.
Застосування:
Постійна або періодична витяжна вентиляція санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами.
Переваги:
- Тиха робота
- Корпус, крильчатка та лицьова панель виконані з високоякісного та міцного АБС-пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Надійний двигун із низьким енергоспоживанням.
- Призначений для безперервної роботи та не потребує обслуговування.
Гарантія на вентилятори Домовент - 24 місяці при дотриманні правил транспортування, зберігання, монтажу та експлуатації.
Ця модель також є в комплектації зі шнуровим вимикачем
Відправка даного товару тільки з передплатою на рахунок продавця !!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 179 куб.м/год |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Шнурковий вимикач | Так |
| Розміри | |
| Висота | 176 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Глибина | 98 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Розмір патрубка | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Шнурковий вимикач |
| Глибина патрубка | Стандартна |
| Форма | Квадратна |
| Панелька вентилятора | Решітка |
| Діаметр | 125 |
| Тип монтажу | настінно-стельовий |
- Ціна: 627 ₴

