Витяжний вентилятор Домовент 100 ЛД

878 ₴
- В наявності
- Код: Д100 ЛД
+380 (97) 422-29-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятори Вентс стануть відмінним рішенням для витяжної системи ванних кімнат, душових, санвузлів, кухонь, вбиралень, комор і т.д.
ОСОБЛИВОСТІ ДАННОЇ МОДЕЛІ
- Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує великі витрати повітря і низький рівень шуму. Корпус і крильчатка виконані з міцного високоякісного, стійкого до ультрафіолету пластику.
- Високий рівень захисту від бризг води IP34 робить вентилятор ідеальним рішенням для вентиляції ванної кімнати та санвузла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 88 куб.м/год |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Розміри | |
| Висота | 158 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Глибина | 126 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зворотний клапан (опція) | Так |
| Гучність вентилятора | Стандартні 31-42 дБ |
| Панелька вентилятора | закрита скло/пластик |
| Глибина патрубку | Стандартна |
| Форма | Квадратна |
| Діаметр | 100 |
| Тип монтажу | настінно-стельовий |
- Ціна: 878 ₴
