Поверхня склокерамічна Perfelli VH 6121 BL

7 999 ₴
6 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3760120864063
Мінімалістичний дизайн склокерамічної варильної поверхні Perfelli VH 6121 здатний створити гармонійну комбінацію з будь-яким інтер’єрним рішенням вашої кухні, а справжня європейська якість пристрою точно не залишить вас байдужим.
Найкращі матеріали
Варильна поверхня Perfelli VH 6121 комплектується французьким керамічним склом EUROKERA. Такний матеріал стійкий до перепадів температур та високого ступеня статичного навантаження. Крім того, прилад обладнаний нагріваючими елементами та панеллю управління німецького виробника E.G.O, що дозволяє гарантувати найвищу якість продукції Perfelli.
Максимальна функціональність
Perfelli VH 6121 обладнана чотирма зонами нагріву hi-light, які характеризуються високою ефективністю роботи та здатні швидко реагувати на зміни потужності роботи пристрою. Варильна поверхня також устаткована функцією таймера, автовідключення та захисту від дітей, що робить модель не тільки достатньо функціональною, а ще максимально безпечною для використання.
Perfelli – італійський дизайн та німецька якість на вашій кухні!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Perfelli |
| Країна виробник | Франція |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Індикатор залишкового тепла | Так |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 3760120864063 |
| Автовимкнення | Да |
| Вага брутто, кг | 8.9 |
| Вага нетто, кг | 7.4 |
| Вага (кг) | 9.1 |
| Габарити без паковання (ШxВxГ), см | 59х5х52 |
| Габарити в пакованні (ШхВxГ), см | 65х9.5х60 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Додаткове сервісне обслуговування, міс | 13 |
| Задня ліва (діаметр, потужність) | 1.2 кВт⋅ч,15.5 см |
| Задня права (діаметр, потужність) | 19 – 1.8 кВт |
| Зони нагрівання | 4 електричні конфорки Hi-Light EGO |
| Категорія | Варильні поверхні електричні |
| Кількість зон нагрівання | 4 |
| Кількість рівнів потужності | 9 |
| Комплектація | Інструкція,Монтажний комплект, Шнур без вилки |
| Матеріал поверхні | Склокераміка EUROKERA |
| Потужність під'єднання, Вт | 6500 |
| Об'єм, л | 0.037 |
| Оформлення | Classic |
| Передня ліва (діаметр, потужність) | збільшена зона 22 мм 2.3 кВт |
| Передня права (діаметр, потужність) | 1.2 кВт⋅ч,15.5 см |
| Під'єднання до мережі | Напруга: 220-240 В, Частота: 50-60 Гц |
| Розпізнавання посуду | ✗ |
| Розташування панелі керування | Фронтальна |
| Країна виробництва | Франція |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Тип нагрівальних елементів/конфорок | Hi-Light |
| Тип поверхні | Електрична |
| Ширина, мм | 590 |
- Ціна: 6 499 ₴









