Поверхня газова на склі Perfelli HGG 61674 BL
-14%

8 548 ₴
7 351 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5902767156455
+380 (97) 422-29-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова варильна поверхня Perfelli HGG 61674 - ідеальне співвідношення якісних комплектуючих і функціональності. Матеріал поверхні виготовлено з жароміцного загартованого скла. Варильну панель обладнано чотирма газовими пальниками: одним WOK з потужним - 3.8 кВт, двома середньої потужності та одним допоміжним.
Прилад оснащений функцією електрозапалювання в ручках управління, WOK пальником і системою безпеки "газ-контроль" - для вашої зручності в приготуванні страви. Ергономічне розташування пальників забезпечує додатковий комфорт під час використання кількох зон одночасно.
Також великим плюсом будуть довговічні та стійкі до деформації чавунні решітки в кількості двох штук. Вони легко знімні та очищаються.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Perfelli |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Тип | Газова |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5902767156455 |
| Автоматичне електрозапалювання | в ручці, так |
| Вага брутто, кг | 15 |
| Вага нетто, кг | 13.9 |
| Вага (кг) | 15 |
| Габарити без паковання (ШxВxГ), см | 61х5х51 |
| Габарити в пакованні (ШхВxГ), см | 68х14.5х57.5 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Додаткове сервісне обслуговування, міс | 13 |
| Задня ліва (діаметр, потужність) | 2 кВт| год,75 мм |
| Задня права (діаметр, потужність) | 2 кВт (75 мм) |
| Категорія | Варильні поверхні газові |
| Комплектація | Інструкція, гарантійний талон, Мікрофіша,Монтажний комплект, Шнур із вилкою |
| Матеріал | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Потужність під'єднання, Вт | 8800 |
| Наявність WOK-конфорки | Да |
| Об'єм, л | 0.057 |
| Оформлення | Classic |
| Передня ліва (діаметр, потужність) | WOK 3,8 кВт (123 мм) |
| Передня права (діаметр, потужність) | 1 кВт| год,55 мм |
| Під'єднання до мережі | Напруга: 220-240 В, Частота: 50-60 Гц |
| Розташування панелі керування | Фронтальна |
| Система безпеки (газ-контроль) | ✓ |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Тип газа | Природний |
| Тип поверхні | Газова |
| Ширина, мм | 610 |
- Ціна: 7 351 ₴









