Поверхня газова на металі Perfelli HGM 61664 IV

7 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5902767157650
Газова варильна поверхня, колір бежевий, матеріал - емальований метал, ширина 60 см, кількість газових конфорок - 4, електрозапалювання в ручках управління, газ-контроль, WOK конфорка, чавунні решітки, фронтальна панель управління, перехідник на балонний газ.
Газова варильна поверхня на металі Perfelli HGM 61664 IV обладнана 4 конфорками. Вона стане вашою надійною помічницею в приготуванні смачних страв. Стандартна ширина 60 см не викличе проблем з установкою. Варильна поверхня оснащена WOK конфоркою, головним призначенням якої є приготування страв азіатської кухні. Її спеціальна конструкція з декількома рядами полум'я дозволить прискорити процес приготування їжі. Тепер ви зможете потішити своїх рідних незвичайними рецептами.
Дизайн
Цікавий зовнішній вигляд поверхні нікого не залишить байдужим. Лінії решітки продумані таким чином, щоб на них комфортно розміщувалися кілька різних одиниць посуду одночасно. До того ж подібний дизайн добре вписується в інтер'єр у скандинавському стилі і стилі лофт.
Безпека
Система "газ-контроль" покликана блокувати подачу газу в разі загасання полум'я. За рахунок цього ваше майно захищено від псування, а здоров'я рідних в цілковитій безпеці.
Якість
Перевагою Perfelli HGM 61664 IV є її економічність і довговічність. Якщо в процесі приготування їжі трапиться неприємність і щось википить, спеціальні бортики поверхні не дадуть рідині просочитися за краї. Її поверхня легко і швидко миється. Матеріал з якого виготовлена Perfelli HGM 61664 IV стійкий до механічних пошкоджень і корозії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Perfelli |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип управління | Механічне |
| Тип | Газова |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5902767157650 |
| Автоматичне електрозапалювання | в ручці, так |
| Вага брутто, кг | 12.5 |
| Вага нетто, кг | 11.4 |
| Вага (кг) | 12.5 |
| Габарити без паковання (ШxВxГ), см | 61х4.4х51 |
| Габарити в пакованні (ШхВxГ), см | 68х14.5х57.5 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Додаткове сервісне обслуговування, міс | 13 |
| Євровилка Plug and Cook | Да |
| Задня ліва (діаметр, потужність) | 2 кВт| год,75 мм |
| Задня права (діаметр, потужність) | 2 кВт (75 мм) |
| Категорія | Варильні поверхні газові |
| Кількість зон нагрівання | 4 |
| Комплектація | Інструкція, гарантійний талон, Мікрофіша,Монтажний комплект, Шнур із вилкою |
| Матеріал | Емальований метал |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Потужність під'єднання, Вт | 8800 |
| Наявність WOK-конфорки | Да |
| Об'єм, л | 0.057 |
| Оформлення | Classic |
| Передня ліва (діаметр, потужність) | WOK 3,8 кВт (123 мм) |
| Передня права (діаметр, потужність) | 1 кВт| год,55 мм |
| Перехідник на балонний газ | У комплекті |
| Під'єднання до мережі | Напруга: 220-240 В, Частота: 50-60 Гц |
| Розташування панелі керування | Фронтальна |
| Система безпеки (газ-контроль) | ✓ |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Тип WOK-конфорки | SABAF |
| Тип газа | Природний |
| Тип нагрівальних елементів/конфорок | Газові |
| Тип поверхні | Газова |
| Колір | Біговий |
| Ширина, мм | 600 |
- Ціна: 7 599 ₴








