Витяжний вентилятор прихованого монтажу SZ-100 (Soler&Palau Silent) Чорний

5 657 ₴
- В наявності
- Код: ASZ100B
Витяжний вентилятор прихованого монтажу Sava Soler&Palau Silent призначений для вентиляції ванних кімнат, санвузлів та кухонних приміщень, де потрібно встановити вентилятор на одному рівні з оздоблювальним матеріалом і зробити його максимально непомітним.
Вентилятори SILENT виготовляються з високоякісного пластику, комплектуються зворотними клапанами і однофазними електродвигунами (230 В - 50 Гц)
Монтаж можливий як на стіну, так і на стелю.
Переваги даної моделі:
- Можливість встановити у рамку вентилятора свій оздоблювальний матеріал;
- Підходить для будь-яких типів чистової обробки - плитка, гіпсокартон, керамограніт, мозаїка, ламінат, масив, декоративна штукатурка і т.п.;
- Безшумний електричний двигун з кульковими підшипниками;
- Електродвигун кріпиться до корпусу за допомогою гумових "сайлент-блоків", які запобігають передачу вібрацій на корпус вентилятора.
- Вентилятор оснащений зворотнім клапаном, що запобігає поверненню відпрацьованого повітря з вентиляційних шахт до приміщення;
- Вентилятори мають II клас герметичності і не вимагають заземлення, клас захисту IP45 і робочу температуру повітря від 0 ° C до +40 ° C.
- Вбудований термозахист;
- Вмикається/вимикається за допомогою клавіші освітлення або окремого вимикача;
- Можливий в білому та чорному кольорі.
- Доступні в діаметрі ⌀100, ⌀125, ⌀150
Модифікації
SZ- стандартна модель;
CRZ- оснащена регульованим таймером затримки вимкнення від 1 до 30 хвилин. Вентилятор підключається через незалежний вимикач чи вимикач світла. При включенні світла вентилятор починає працювати після вимкнення світла вентилятор продовжує працювати відповідно до часу, заданого на таймері, після якого автоматично вимикається.
CHZ- оснащена регульованим датчиком вологост від 60% до 90% і регульованим таймером затримки вимкнення від 1 до 30 хвилин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Спосіб установки | Прихований |
| Витрата повітря | 95 куб.м/год |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Глибина | 127 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 100 |
| Форма | Квадратна |
| Вид монтажа | під плитку та гіпсокартон |
| Глибина патрубка | Стандартна |
| Тип монтажу | прихований під гіпсокатрон |
| Панелька вентилятора | прихований монтаж |
- Ціна: 5 657 ₴






