Вентилятор прихованого монтажу під плитку з таймером затримки вимкнення Вентс Ейс 100 ТЛ Чорний

6 500 ₴
- В наявності
- Код: Е-009
+380 (97) 422-29-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний вентилятор прихованого монтажу — ідеальне рішення для забезпечення надійної вентиляції без порушення стилю вашого приміщення. Завдяки своїй компактній конструкції він вбудовується в стіну або стелю, залишаючи на виду лише елегантну декоративну решітку або панель.
Основні переваги:
- Модель з регульованим таймером затримки вимкнення.
- Безшумна робота — низький рівень шуму дозволяє використовувати вентилятор навіть у спальнях чи кабінетах.
- Зворотній клапан
- Висока продуктивність — ефективне видалення вологи, запахів та забрудненого повітря/
- Непомітний дизайн — ідеально підходить для мінімалістичних інтер’єрів або дизайнерських просторів.
- Легкий монтаж — зручна система встановлення для стін або стель.
- Енергоефективність — сучасний двигун споживає мінімум електроенергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vents (Вентс) |
| Країна виробник | Україна |
| Витрата повітря | 90 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Колір | Чорний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Рівень шуму | 27 дБ |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Спосіб установки | Прихований |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 79 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина патрубку | Стандартна |
| Гучність вентилятора | Малошумні 25-30 дБ |
| Прихований монтаж | під плитку та гіпсокартон |
| Форма | Квадратна |
| Діаметр | 100 |
| Тип монтажу | прихований під плитку |
| Додаткові функції | Таймер затримки вимкнення |
| Панелька вентилятора | прихований монтаж |
- Ціна: 6 500 ₴





