Витяжний вентилятор з датчиком вологості і таймером Awenta PULSAR WPG 110ZH сірий

5 014 ₴
- Немає в наявності
- Код: AW-0420
+380 (97) 422-29-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витяжний вентилятор Awenta PULSAR WPG - призначений для встановлення в санвузлах, кухнях, ванних кімнатах, житлових та побутових приміщеннях.
Особливості данної моделі вентилятора:
- Жорсткий зворотний клапан із АБС пластику;
- Регульований датчик вологості від 60 до 90% та таймером вимикання 3-30 хв.;
- Безшумний електричний двигун з кульковими підшипниками;
- Крильчатка аеродинамічної форми;
- Ступінь захисту IPX24 - від бризг води;
- Встановлення вентилятора в будь-якому положенні - монтаж можливий настінний і стельовий.
- Міцний та якісний корпус
- Мінімалістичний сучасний дизайн
Керування вентилятором здійснюється за допомогою клавіші освітлення або окремого настінного вмикача/вимикача.
Модифікації
- T- регульований таймер вимкнення від 3 до 30 хвилин;
- H- регульований датчик вологості від 60 до 90% та таймером вимикання 3-30 хв.;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Витрата повітря | 110 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Колір | Сірий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Споживана потужність | 9 Вт |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 133 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 110 мм |
| Розмір патрубка | 85 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Зворотній клапан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина патрубку | Стандартна |
| Гучність вентилятора | Стандартні 31-42 дБ |
| Панелька вентилятора | закрита скло/пластик |
| Таймер вимикнення | Да |
| Форма | Квадратна |
| Діаметр | 110 |
| Додаткові функції | датчик вологості і таймер вимкнення |
| Тип монтажу | настінно-стельовий |
- Ціна: 5 014 ₴





