Витяжний вентилятор з підсвіткою Вентс Люміс 100 К білий зі зворотнім клапаном

2 295 ₴
- В наявності
- Код: Люміс100К
+380 (97) 422-29-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор Вентс Люміс 100 призначений для використання у системах витяжної побутової вентиляції таких приміщень, як санвузли, ванні та душові кімнати, кухні та інші приватні приміщення.
Основною відмінністю вентилятора є наявність джерела світла, яке підсвічує лицьову решітку при робочому вентиляторі.
Як джерело світла використовується світлодіодна лампа 10 Вт з колірною температурою 3000 К, що відповідає "теплому білому світлу", як лампа розжарювання. Ресурс служби лампи більше 30000 годин.
Переваги:
- Зворотній клапан
- Сучасний дизайн та естетичний зовнішній вигляд.
- Корпус, крильчатка та лицьова панель виконані з високоякісного та міцного АБС-пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Надійний двигун із низьким енергоспоживанням.
- Призначений для безперервної роботи та не потребує обслуговування.
- Конструкція крильчатки дозволяє підвищити ефективність вентилятора та термін служби двигуна.
- Ступінь захисту – IP34.
- Обладнаний захистом від перегріву.
Гарантія на вентилятори Вентс - 5 років при дотриманні правил транспортування, зберігання, монтажу та експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vents (Вентс) |
| Країна виробник | Україна |
| Витрата повітря | 92 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Колір | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Частота | 53 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 178 мм |
| Глибина | 134 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 87 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина патрубку | Стандартна |
| Гучність вентилятора | Стандартні 31-42 дБ |
| Зворотний клапан (опція) | Так |
| Панелька вентилятора | закрита скло/пластик |
| Форма | Кругла |
| Діаметр | 100 |
| Тип монтажу | настінно-стельовий |
- Ціна: 2 295 ₴





