Витяжний вентилятор з підсвіткою Вентс Люміс 100 Л круглий білий

2 332 ₴
- Немає в наявності
- Код: Люміс100Л
+380 (97) 422-29-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця модель обладнана двигуном на шарикопідшипниках, що збільшує термін служби до 40 000 годин.
Вентилятор Вентс Люміс 100 Л призначений для використання у системах витяжної побутової вентиляції таких приміщень, як санвузли, ванні та душові кімнати, кухні та інші приватні приміщення.
Основною відмінністю вентилятора є наявність джерела світла, яке підсвічує лицьову решітку при робочому вентиляторі.
Як джерело світла використовується світлодіодна лампа 10 Вт з колірною температурою 3000 К, що відповідає "теплому білому світлу", як лампа розжарювання. Ресурс служби лампи більше 30000 годин.
Переваги:
Довгий термін служби вентилятора
У вентиляторі Вентс РО використовується двигун на кулькопідшипниках, він не потребує обслуговування і забезпечує довге життя вентилятора. Підшипники не вимагають технічного обслуговування і містять достатню кількість мастила для усього терміну служби.
- Сучасний дизайн та естетичний зовнішній вигляд.
- Корпус, крильчатка та лицьова панель виконані з високоякісного та міцного АБС-пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Надійний двигун із низьким енергоспоживанням.
- Призначений для безперервної роботи та не потребує обслуговування.
- Конструкція крильчатки дозволяє підвищити ефективність вентилятора та термін служби двигуна.
- Ступінь захисту – IP34.
- Обладнаний захистом від перегріву.
Гарантія на вентилятори Вентс - 5 років при дотриманні правил транспортування, зберігання, монтажу та експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vents (Вентс) |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 92 куб.м/год |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Розміри | |
| Висота | 178 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 133.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гучність вентилятора | Стандартні 31-42 дБ |
| Глибина патрубка | Стандартна |
| Зворотний клапан (опція) | Так |
| Форма | Кругла |
| Панелька вентилятора | закрита скло/пластик |
| Діаметр | 100 |
| Тип монтажу | настінно-стельовий |
- Ціна: 2 332 ₴





