Витяжний вентилятор з датчиком вологості і таймером затримки Вентс 125 СО ТНЛ

2 129 ₴
- В наявності
- Код: СО125ТНЛ
+380 (97) 422-29-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятори Вентс стануть відмінним рішенням для витяжної системи ванних кімнат, душових, санвузлів, кухонь, вбиралень, комор і т.д.
ОСОБЛИВОСТІ ДАННОЇ МОДЕЛІ
- Датчик вологості з можливістю налаштування від 60% до 90% та електронним таймером затримки відключення з можливістю вибору тривалості роботи від 2 до 30 хвилин.
- Двигатель на подшипниках
- Конструкція крильчатки дозволяє підвищити ефективність вентилятора та термін служби двигуна.
- Корпус виконаний з міцного високоякісного, стійкого до ультрафіолету пластику.
- Високий рівень захисту від бризок води IP24 робить вентилятор ідеальним рішенням для вентиляції ванної кімнати та санвузла.
- Обладнаний захистом від перегріву.
УПРАВЛІННЯ
Можливо, від зовнішнього вимикача або вимикача спільного із освітленням.
МОНТАЖ
Малогабаритність та універсальність вентилятора дозволяє встановлювати його як на стіну, так і на стелю.
- Вентилятор встановлюється безпосередньо у отвір шахти.
- При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів.
- Приєднання повітроводу до вихідного фланця вентилятора здійснюється за допомогою хомута.
- Кріпиться до стіни або стелі за допомогою шурупів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vents (Вентс) |
| Країна виробник | Україна |
| Витрата повітря | 92 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 177 мм |
| Глибина | 122 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Розмір патрубка | 89 мм |
| Ширина | 177 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина прасування | Стандартна |
| Гучність вентилятора | Стандартні 31-42 дБ |
| Зворотний клапан (опція) | Так |
| Панелька вентилятора | закрита скло/пластик |
| Форма | Квадратна |
| Діаметр | 125 |
| Додаткові функції | датчик вологості і таймер вимкнення |
| Тип монтажу | настінно-стельовий |
- Ціна: 2 129 ₴

