Витяжний вентилятор з таймером затримки вимкнення Soler&Palau DECOR-100 CRZ DESIGN

5 401 ₴
5 130,95 ₴
- В наявності
- Код: 5210218000
Світловий індикатор, зворотний клапан, підшипники кулькові.
Вентилятори DECOR DESIGN розроблені спеціально для приміщень із підвищеними вимогами до дизайну.
Виготовляються з високоякісного пластику, комплектуються зворотними клапанами та однофазними електродвигунами (230 В - 50 Гц), клас ізоляції B, із вбудованим термозахистом.
Електродвигун кріпиться до корпусу за допомогою гумових "сайлент-блоків", що запобігають передачі вібрацій на корпус вентилятора.
Вентилятори мають II клас герметичності та не вимагають заземлення, захисту IP45 та робочої температури повітря від 0°C до +40°C.
Модель має регульований таймер відключення 1-30 хвилин.
Вентилятор підключається через незалежний вимикач чи вимикач світла. При включенні світла вентилятор починає працювати після вимкнення світла вентилятор продовжує працювати відповідно до часу, заданого на таймері, після якого автоматично вимикається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 0.44 кг |
| Витрата повітря | 95 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Колір | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Споживана потужність | 13 Вт |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Частота | 50 Гц |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Розміри | |
| Висота | 158 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 68 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина патрубку | Стандартна |
| Гучність вентилятора | Стандартні 31-42 дБ |
| Панелька вентилятора | Решітка |
| Форма | Квадратна |
| Додаткові функції | Таймер затримки вимкнення |
| Тип монтажу | настінно-стельовий |
- Ціна: 5 130,95 ₴




