Витяжний вентилятор Вентс Солід 100 чорний сапфір

2 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: СД100ЧС
+380 (97) 422-29-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятори Вентс стануть відмінним рішенням для витяжної системи ванних кімнат, душових, санвузлів, кухонь, гардеробних, комор та ін.
Особливості данної моделі:
- Сучасний дизайн та естетичний зовнішній вигляд.
- Корпус, крильчатка та лицьова панель виконані з високоякісного та міцного АБС-пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує високу продуктивність з низьким рівнем шуму.
- Надійний двигун із низьким енергоспоживаням.
- Призначений для безперервної роботи й не потребує обслуговування.
- Оснащений захистом від перегрівання.
Вентилятор оснащений зворотним клапаном спеціальної конструкції для запобігання зворотному потоку та можливим тепловтратам при непрацюючому вентиляторі.
- Вихідний патрубок вентилятора оснащено спеціальними випрямлячами потоку повітря, які знижують турбулентність, збільшують напір повітря та сприяють зниженню рівня шуму.
Управління
- Можливе від зовнішнього вимикача або вимикача спільного з освітленням.
- Якщо потрібне регулювання продуктивності вентилятора, то для цього завдання можна використати регулятор швидкості РС- 1-300. Такий регулятор може плавно регулювати потужність вентиляції.
МОНТАЖ
Малогабаритність та універсальність вентилятора дозволяє встановлювати його як на стіну так і на стелю.
Дана модель також є в комплектації з:
- Електроним таймером затримки вимкнення з можливістю вибору тривалості роботи від 2 до 30 хвилин.
- Датчиком вологості з можливістю налаштування на значення від 60% до 90% та електроним таймером затримки вимкнення з можливістю вибору тривалості роботи від 3 до 15 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vents (Вентс) |
| Країна виробник | Україна |
| Витрата повітря | 85 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Колір | Чорний |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Споживана потужність | 7 Вт |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 117 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 79 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина прасування | Стандартна |
| Гучність вентилятора | Малошумні 25-30 дБ |
| Зворотний клапан (опція) | Так |
| Панелька вентилятора | закрита скло/пластик |
| Форма | Квадратна |
| Діаметр | 100 |
| Тип монтажу | настінно-стельовий |
- Ціна: 2 800 ₴


