Витяжний вентилятор Soler & Palau FUTURE-120 C зі зворотнім клапаном

1 928 ₴
- В наявності
- Код: 5210076500
+380 (97) 422-29-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Осьовий витяжний вентилятор FUTURE– призначений для видалення запахів та вологості з туалету, ванної кімнати, невеликого офісу та будь-якої невеликої кімнати, що потребує вентиляції.
FUTURE– забезпечує ефективні рішення для вентиляції зі встановленням на стіну або стелю, для канальних, безканальних, одиночних багато-точкових систем вентиляції.
Вентилятори виготовлені литого під тиском пластику і оснащені неоновим світловим індикатором.
Клас електроізоляції ІІ. Мережа: 230 В-50 Гц.
Доступні моделі з різними інтегрованими опціями управління для забезпечення всіх вимог до обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 0.8 кг |
| Витрата повітря | 185 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Колір | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Частота | 50 Гц |
| Швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 102 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Розмір патрубка | 75.4 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина патрубку | Стандартна |
| Гучність вентилятора | Стандартні 31-42 дБ |
| Панелька вентилятора | Решітка |
| Форма | Квадратна |
| Діаметр | 100, 120 |
| Тип монтажу | настінно-стельовий |
- Ціна: 1 928 ₴





