Витяжний вентилятор Turbionaire 100 SSS standart Stainless steel сірий

3 215 ₴
- В наявності
- Код: trend SSS 100
Витяжний вентилятор Turbionaire TREND 100 призначений для видалення повітряних мас з невеликих приміщень. Модель підійде для роботи у ванній кімнаті, санвузлі, кухні або в іншій кімнаті. Вентилятор поєднує ефективність, тиху роботу і простоту управління.
Модель відрізняється лаконічним дизайном без зайвих деталей та написів. Завдяки цьому вона без проблем впишеться у різні типи інтер'єрів. Монтаж можливий вертикальний чи горизонтальний. Всі кріплення входять до комплекту постачання, також є докладна інструкція з експлуатації.
Вентилятор моделі Turbionaire TREND 100 має зворотний клапан. Він не дає потрапляти відпрацьованого повітря з вентиляційного каналу, коли пристрій вимкнено. Крильчатка має аеродинамічну форму. У процесі роботи вентилятор не робить багато шуму, тому не заважатиме. Це робить його раціональним придбанням для будинку чи квартири.
Керування можливе за допомогою вимикача або при підключенні до вимикача світла. Модель оснащена захистом від попадання вологи, а також термозахист двигуна. Він працює на основі кулькових підшипників, що робить його довговічним та надійним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turbionaire |
| Країна виробник | Румунія |
| Вага | 3.52 кг |
| Витрата повітря | 85 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Колір | Сірий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Споживана потужність | 21 Вт |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Частота | 53 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 122 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина патрубку | Стандартна |
| Гучність вентилятора | Стандартні 31-42 дБ |
| Панелька вентилятора | закрита скло/пластик |
| Форма | Квадратна |
| Діаметр | 100 |
| Тип монтажу | настінно-стельовий |
- Ціна: 3 215 ₴









