Витяжний вентилятор Soler&Palau SILENT 100 CZ BLACK DESIGN 4 C
-6%

5 359 ₴
5 037,46 ₴
- В наявності
- Код: 5210607400
+380 (97) 422-29-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світловий індикатор, зворотний клапан, підшипники кулькові.
Вентилятори SILENT DESIGN розроблені спеціально для приміщень із підвищеними вимогами до дизайну.
У комплекті з Моделями 4 С поставляються 5 змінних смужок: прозора, блакитна, червона, зелена, жовта.
Виготовляються з високоякісного пластику, комплектуються зворотними клапанами та однофазними електродвигунами (230 В - 50 Гц), клас ізоляції B, із вбудованим термозахистом.
Електродвигун кріпиться до корпусу за допомогою гумових "сайлент-блоків", що запобігають передачі вібрацій на корпус вентилятора.
Вентилятори мають II клас герметичності та не вимагають заземлення, захисту IP45 та робочої температури повітря від 0°C до +40°C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 0.65 кг |
| Витрата повітря | 95 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Частота | 50 Гц |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Глибина | 129.5 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 84.6 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | Чорний |
| Глибина патрубку | Стандартна |
| Гучність вентилятора | Малошумні 25-30 дБ |
| Панелька вентилятора | закрита скло/пластик |
| Форма | Квадратна |
| Діаметр | 100 |
| Тип монтажу | настінно-стельовий |
- Ціна: 5 037,46 ₴








