Витяжний вентилятор Soler&Palau Soler&Palau SILENT 300 CZ
-7%

6 700 ₴
6 231 ₴
- В наявності
- Код: 5210417100
+380 (97) 422-29-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світловий індикатор, зворотний клапан, кулькові підшипники.
Вентилятори SILENT-300 виготовляються з високоякісного пластику, комплектуються зворотними клапанами і однофазними електродвигунами (230 В - 50 Гц), клас ізоляції B, з вбудованою термозахистом.
Електродвигун кріпиться до корпусу за допомогою гумових "сайлент-блоків", які запобігають передачу вібрацій на корпус вентилятора.
Вентилятори мають II клас герметичності і не вимагають заземлення, клас захисту IP45 і робочу температуру повітря від 0 ° C до +40 ° C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 1.5 кг |
| Витрата повітря | 250 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Колір | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Споживана потужність | 26 Вт |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Частота | 50 Гц |
| Швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Розміри | |
| Висота | 247 мм |
| Глибина | 179 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
| Розмір патрубка | 112 мм |
| Ширина | 247 мм |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина патрубку | Стандартна |
| Гучність вентилятора | Стандартні 31-42 дБ |
| Панелька вентилятора | Решітка |
| Форма | Квадратна |
| Діаметр | 150 |
| Тип монтажу | настінно-стельовий |
- Ціна: 6 231 ₴



