Витяжний вентилятор Soler&Palau Soler&Palau SILENT 100 CZ IVORY
-7%

4 149 ₴
3 858,57 ₴
- В наявності
- Код: 5210624900
+380 (97) 422-29-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світловий індикатор, зворотний клапан, кулькові підшипники.
Вентилятори SILENT-100 виготовляються з високоякісного пластику, комплектуються зворотними клапанами і однофазними електродвигунами (230 В - 50 Гц), клас ізоляції B, з вбудованою термозахистом.
Електродвигун кріпиться до корпусу за допомогою гумових "сайлент-блоків", які запобігають передачу вібрацій на корпус вентилятора.
Вентилятори мають II клас герметичності і не вимагають заземлення, клас захисту IP45 і робочу температуру повітря від 0 ° C до +40 ° C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 0.65 кг |
| Витрата повітря | 95 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Колір | Бежевий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Частота | 50 Гц |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Розміри | |
| Висота | 188 мм |
| Глибина | 129.5 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 84.6 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина патрубку | Стандартна |
| Гучність вентилятора | Малошумні 25-30 дБ |
| Панелька вентилятора | Решітка |
| Форма | Квадратна |
| Діаметр | 100 |
| Тип монтажу | настінно-стельовий |
- Ціна: 3 858,57 ₴



