Витяжний інтелектуальний вентилятор з таймером, датчиком руху і вологості Soler&Palau SILENT DUAL 200
-7%

10 337 ₴
9 613,41 ₴
- В наявності
- Код: 5210641000
+380 (97) 422-29-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SILENT DUAL - це інтелектуальний і автономний витяжний вентилятор для ванних кімнат.
Вентилятор автоматично регулює свою роботу відповідно до навколишніх умов і потреб за допомогою таймера, датчика руху і датчика вологості.
SILENT DUAL постійно аналізує параметри навколишнього повітря, використовує спеціальний алгоритм регулювання і не вимагає втручання користувача.
Електродвигун змінного струму з регульованою частотою обертання забезпечує необхідну продуктивність вентилятора при мінімальному рівні шуму.
Інтелектуальний алгоритм керування
Може працювати від 2 до 15 хвилин (таймер встановлює користувач)
Для роботи вентилятора потрібно всього дві фази для роботи датчика вологості та датчика руху
Комплектація:
- Вентилятор
- Монтажні болти
- Інструкція
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 170 куб.м/год |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Швидкість обертання | 2280 об/хв |
| Споживана потужність | 17 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Колір | Білий |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 187 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Глибина | 164 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Розмір патрубка | 107 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гучність вентилятора | Стандартні 31-42 дБ |
| Глибина патрубка | Стандартна |
| Форма | Квадратна |
| Додаткові функції | Таймер затримки вимкнення |
| Тип монтажу | настінно-стельовий |
- Ціна: 9 613,41 ₴






