Витяжний інтелектуальний вентилятор з таймером, датчиком руху і вологості Soler&Palau Silent Dual 100
-7%

9 100 ₴
8 463 ₴
- В наявності
- Код: 5210640600
+380 (97) 422-29-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SILENT DUAL - це інтелектуальний і автономний витяжний вентилятор для ванних кімнат.
Вентилятор автоматично регулює свою роботу відповідно до навколишніх умов і потреб за допомогою таймера, датчика руху і датчика вологості.
SILENT DUAL постійно аналізує параметри навколишнього повітря, використовує спеціальний алгоритм регулювання і не вимагає втручання користувача.
Електродвигун змінного струму з регульованою частотою обертання забезпечує необхідну продуктивність вентилятора при мінімальному рівні шуму.
Інтелектуальний алгоритм керування
Може працювати від 2 до 15 хвилин (таймер встановлює користувач)
Для роботи вентилятора потрібно всього дві фази для роботи датчика вологості та датчика руху
Комплектація:
- Вентилятор
- Монтажні болти
- Інструкція
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 90 куб.м/год |
| Рівень шуму | 26.5 дБ |
| Швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Так |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 167 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Глибина | 157 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 103 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гучність вентилятора | Малошумні 25-30 дБ |
| Глибина патрубка | Стандартна |
| Форма | Квадратна |
| Інтелектуальний вентилятор | Так |
| Діаметр | 100 |
| Додаткові функції | датчик вологості і таймер вимкнення |
| Тип монтажу | настінно-стельовий |
- Ціна: 8 463 ₴




