Витяжний вентилятор HELIOS M 1-120 N/C зі зворотним клапаном/таймером вкл-викл

12 723 ₴
- В наявності
- Код: 6361
+380 (97) 422-29-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витяжний вентилятор від німецького виробника Helios MiniVent призначений для вентиляції ванних кімнат, санвузлів та інших невеликих приміщень.
Корпус вентилятора виготовлений із високоякісного пластику, стійкого до впливу корозії.
Унікальна технологія гарантує оптимальну легкість ходу та мінімальний рівень шуму у будь-якому режимі потужності.
Особливості німецького витяжного вентилятора:
- Два режими потужності 150/170 м3/год
- Низький рівень енергоспоживання у межах 10-13 Вт
- Низький рівень шуму – 32-36 Дб
- Шарикопідшипники і двигун розраховані на роботу при постійному навантаженні - відрізняються неймовірною експлуатаційною надійністю
- Крильчатка з високим ККД та зразковими показниками за тиском та об'ємною витратою.
- Ступінь захисту від вологи IP45
- Елегантна передня крижка не потребує складного догляду
- Автоматично герметичний зворотний клапан, що працює незалежно від джерел енергопостачання
- Практичний та швидкий монтаж завдяки безгвинтовим сполучним клемам.
Регульований таймер:
-функція затримки відключення 6/10/15/21 хв.
-функція затримки увімкнення на 0/45/902/120 сек.
- режим періодичної роботи 0/8/12/24 год - гарантує найкращу якість повітря навіть без користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Німеччина |
| Витрата повітря | 150 куб.м/год |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Швидкість обертання | 2050 об/хв |
| Споживана потужність | 13 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP45 |
| Колір | Білий |
| Вага | 1.05 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 176 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Розмір патрубка | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гучність вентилятора | Стандартні 31-42 дБ |
| Глибина патрубка | Стандартна |
| Форма | Квадратна |
| Панелька вентилятора | закрита скло/пластик |
| Додаткові функції | Таймер затримки вимкнення |
| Діаметр | 120 |
| Тип монтажу | настінно-стельовий |
- Ціна: 12 723 ₴







