Витяжний вентилятор HELIOS M 1-100 F зі зворотним клапаном/датчик вологості/таймер вкл-викл

12 920 ₴
- В наявності
- Код: 6175
Витяжний вентилятор від німецького виробника Helios MiniVent призначений для вентиляції ванних кімнат, санвузлів та інших невеликих приміщень.
Корпус вентилятора виготовлений із високоякісного пластику, стійкого до впливу корозії.
Унікальна технологія гарантує оптимальну легкість ходу та мінімальний рівень шуму у будь-якому режимі потужності.
Особливості німецького витяжного вентилятора:
- Два режими потужності 90/75 м3/год
- Низький рівень енергоспоживання у межах 5,5 ВТ при 75 м3/год.
- Низький рівень шуму – 25 Дб (рівень шуму людського шепоту становить 30 дБА)
- Шарикопідшипники і двигун розраховані на роботу при постійному навантаженні - відрізняються неймовірною експлуатаційною надійністю
- Крильчатка з високим ККД та зразковими показниками за тиском та об'ємною витратою.
- Ступінь захисту від вологи IPX5
- Елегантна передня крижка не потребує складного догляду
- Автоматично герметичний зворотний клапан, що працює незалежно від джерел енергопостачання
- Практичний та швидкий монтаж завдяки безгвинтовим сполучним клемам.
Додаткове оснащення
Регульований таймер:
-функція затримки відключення 6/10/15/21 хвилин
-функція затримки увімкнення на 0/45/902/120 секунд
- режим періодичної роботи 0/8/12/24 годин - гарантує найкращу якість повітря навіть без користувача.
Вентилятор працює в автоматичному режимі та оснащений інтелектуальною системою контролю вологості, яка забезпечує ідеальний рівень вологості повітря у приміщенні. Комбінація високоточних датчиків та бездоганної автоматики своєчасно розпізнає та попереджає підвищення рівня вологості. Що виключає появу цвілі та грибка на стінах/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Німеччина |
| Витрата повітря | 75 куб.м/год |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Швидкість обертання | 2250 об/хв |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP45 |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 147 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гучність вентилятора | Малошумні 25-30 дБ |
| Глибина патрубка | Стандартна |
| Форма | Квадратна |
| Панелька вентилятора | закрита скло/пластик |
| Додаткові функції | датчик вологості і таймер вимкнення |
| Діаметр | 100 |
| Тип монтажу | настінно-стельовий |
- Ціна: 12 920 ₴







