Витяжний вентилятор HELIOS M 1-100 зі зворотним клапаном

6 800 ₴
- В наявності
- Код: 6171
+380 (97) 422-29-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витяжний вентилятор від німецького виробника Helios MiniVent призначений для вентиляції ванних кімнат, санвузлів та інших невеликих приміщень.
Корпус вентилятора виготовлений із високоякісного пластику, стійкого до впливу корозії.
Унікальна технологія гарантує оптимальну легкість ходу та мінімальний рівень шуму у будь-якому режимі потужності.
Особливості німецького витяжного вентилятора:
- Два режими потужності 90/75 м3/год
- Низький рівень енергоспоживання у межах 5,5 ВТ при 75 м3/год.
- Низький рівень шуму – 25 Дб (рівень шуму людського шепоту становить 30 дБА)
- Шарикопідшипники і двигун розраховані на роботу при постійному навантаженні - відрізняються неймовірною експлуатаційною надійністю
- Крильчатка з високим ККД та зразковими показниками за тиском та об'ємною витратою.
- Ступінь захисту від вологи IPX5
- Елегантна передня крижка не потребує складного догляду
- Автоматично герметичний зворотний клапан, що працює незалежно від джерел енергопостачання
- Практичний та швидкий монтаж завдяки безгвинтовим сполучним клемам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Німеччина |
| Витрата повітря | 75 куб.м/год |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Швидкість обертання | 2250 об/хв |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP45 |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 147 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гучність вентилятора | Малошумні 25-30 дБ |
| Глибина патрубка | Стандартна |
| Форма | Квадратна |
| Панелька вентилятора | закрита скло/пластик |
| Діаметр | 100 |
| Тип монтажу | настінно-стельовий |
- Ціна: 6 800 ₴







