Тонкий витяжний вентилятор Вентс 125 ІФП

3 272 ₴
- В наявності
- Код: Вентс 125 ІФП
+380 (97) 422-29-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЗАСТОСУВАННЯ
- Постійна або періодична вентиляція санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
- Для монтажу у вентиляційні шахти або з’єднання з повітропроводами.
- Переміщення малої та середньої величини потоку повітря на невеликі відстані при малому опорі вентиляційної системи.
- Для монтажу з повітропроводами Ø 125
ОСОБЛИВОСТІ ДАННОЇ МОДЕЛІ
- Тонкий - глибина патрубку 44 мм
- Вентилятор оснащено безпечним двигуном низької напруги 12 В трансформаторний. Блок живлення 220/12 В входить до комплекту постачання.
- Конструкція крильчатки дозволяє підвищити ефективність вентилятора та збільшити термін експлуатації двигуна.
- Сучасний дизайн та естетичний зовнішній вигляд.
- Корпус і крильчатка виконані з високоякісного та міцного АБС-пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Ступінь захисту – IP24.
ДВИГУН
- Надійний двигун з низьким енергоспоживанням.
- Призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегрівання.
УПРАВЛІННЯ
Ручне:
- За допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач не входить до комплекту постачання.
Автоматичне:
- за допомогою електронного блоку керування БУ-1-60. Блок керування постачається окремо
МОНТАЖ
- Вентилятор встановлюється безпосередньо у проріз вентиляційної шахти.
- При віддаленому розташуванні вентиляційнної шахти можливе використання гнучких повітропроводів. Приєднання повітропроводу до вихідного фланця вентилятора здійснюється за допомогою хомута.
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
- Може використовуватися для стельового монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vents (Вентс) |
| Країна виробник | Україна |
| Витрата повітря | 79 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 61 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Частота | 51 Гц |
| Стан | Вживані |
| Розміри | |
| Висота | 188 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 126 мм |
| Розмір патрубка | 49 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина патрубку | Тонкий 45-55 мм |
| Гучність вентилятора | Стандартні 31-42 дБ |
| Зворотний клапан (опція) | Так |
| Панелька вентилятора | Решітка |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 3 272 ₴
